Bezpłatne szkolenie – EDM i Zdarzenia Medyczne na żywo

9 lipca 2021, 09:00
Kategoria: , , , , , , ,

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu „Praca z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną – EDM i Zdarzenia Medyczne na żywo”, które odbędzie się on-line 22 lipca o godz. 18.00. Szczegóły oraz rejestracja dostępne są na stronie www.osoz.pl/edm

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników medycznych, którzy w trakcie swojej pracy raportują Zdarzenia Medyczne oraz wytwarzają, wymieniają i udostępniają Elektroniczną dokumentację Medyczną, osób zarządzających placówkami ochrony zdrowia, a także do farmaceutów chcących poszerzyć swoja wiedzę w zakresie ich udziału w przebiegu wymiany i udostępniania EDM w procesie leczenia oraz opieki farmaceutycznej nad pacjentem.

Podczas szkolenia będziecie mogli Państwo przekonać się jak cały proces przebiega w praktyce na żywo i jakie przynosi korzyści. Pokażemy drogę pacjenta w systemie opieki zdrowotnej i podążającej za nim EDM od wstępnej diagnostyki, przez zlecenia badań, zalecone leki po konsultacje specjalistyczne.  Zaproponujemy także nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające Państwa pracę i usprawniające obsługę organizacji wizyty pacjenta.

Ze szkolenia dowiecie się Państwo:

Szkolenie “Praca z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną – EDM i Zdarzenia Medyczne na żywo” stanowi podsumowanie trzech dotychczasowych wydarzeń organizowanych przez KAMSOFT, w trakcie których mieli Państwo możliwość zapoznać się z merytoryką, podstawami prawnymi oraz organizacyjnymi dotyczącymi udostępniania i wymiany EDM oraz raportowania Zdarzeń Medycznych a także uzyskać odpowiedzi na pytania nurtujące Państwa w tym zakresie.

Zachęcamy do udziału 22 lipca o godzinie 18.00, rejestracja dostępna jest na stronie www.osoz.pl/edm